-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)
Оголошено тендер
292 606.00
UAH
Номер:
a2f4fdcfcb614eb1897c96022ef326cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-20-004404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43433450
-
Адреса:
19534, Україна, Черкаська область, с. В'язівок, вул. Перемоги, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43433450
-
Адреса:
19534, Україна, Черкаська область, с. В'язівок, вул. Перемоги, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
292 606.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.01.2023 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума292 606.00 UAH