• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет

Завершена

110 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер: c79c25b5791f42db85b7725b05d649e8
Внутрішній номер закупівлі: 16671400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-20-012285-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Бодриченко Олександр Миколайович 380567780344 tenderutv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.01.2023 15:15 - 25.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2023 15:15 - 28.01.2023 16:00
Період кваліфікації: 28.01.2023 16:01 - 01.02.2023 15:14
Період завантаження договору: 07.02.2023 00:00 - 17.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴110 000.00 Лот 1. Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет