-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
f42fba1f17dc4f989ebf3a40881bfc79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-20-003583-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійсненняпублічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.01.2023 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума110 000.00 UAH