• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Завершена

2 026 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 130.00 UAH
Номер: ec394da332e941f5b28f67e33c69fdde
Внутрішній номер закупівлі: 16670083
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-20-011027-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Контактна особа: Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 026 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.01.2023 14:44 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2023 14:44 - 04.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 04.02.2023 00:00 - 06.02.2023 16:04
Період завантаження договору: 12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 026 000.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень