• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

2 026 000.00 UAH
Номер: af9717b72f57443f9ec5bffe40b7da7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-20-005479-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 73
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Очікувана вартість: 2 026 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.01.2023 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 026 000.00 UAH