-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-009223-a
Завершена
2 262 196.96
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 310.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 310.98 UAH
Номер:
e500d28a85b548eb983b2fe8e6e0b7f5
Внутрішній номер закупівлі:
16668346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-009223-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 262 196.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 13:47 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 13:47 - 04.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.02.2023 00:01 - 06.02.2023 16:16
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 262 196.96 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень