• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

2 262 196.96 UAH
Номер: 519ab3dc2ac74ad497548f30640d482e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-20-004469-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа №90
Замовник: Середня загальноосвітня школа №90
Очікувана вартість: 2 262 196.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.01.2023 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 262 196.96 UAH