• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

електрична енергія

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Завершена

196 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 984.50 UAH
Номер: b11fb1ed4de84925b87a66c7eb296683
Внутрішній номер закупівлі: 16667703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-20-008585-a   
Замовник: СТУДЕНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Іванівна Багрій +380989850563 studena_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 196 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.01.2023 13:23 - 25.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2023 13:23 - 28.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 28.01.2023 00:00 - 30.01.2023 15:14
Період завантаження договору: 05.02.2023 00:00 - 15.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴196 900.00 електрична енергія