• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

електрична енергія

Оголошено тендер

196 900.00 UAH
Номер: c40a953475c1472f8211afb05573d0fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-20-000426-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СТУДЕНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: СТУДЕНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 196 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: електрична енергія
Примітки: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 20.01.2023 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 900.00 UAH