-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо бензин А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2023-01-20-001454-a
Закупівля проводиться на потребу 2023 року
Завершена
2 645 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 458.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 458.00 UAH
Номер:
1f53e35e981744e0910728aab7a5d29a
Внутрішній номер закупівлі:
16660583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-20-001454-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 645 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2023 09:33 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2023 09:33 - 02.02.2023 09:00
Період кваліфікації:
02.02.2023 09:00 - 03.02.2023 15:43
Період завантаження договору:
09.02.2023 00:00 - 19.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 645 800.00 Паливо бензин А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти)