• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паливо бензин А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

2 645 800.00 UAH
Номер: b8c8d390196848b2b78b49a413506814
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-20-000258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
Очікувана вартість: 2 645 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливо бензин А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти)
Примітки: Закупівля проводиться на потребу 2023 року
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.01.2023 08:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Паливо бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 13600 літр
Період постачання (не задано)
дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 35000 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 645 800.00 UAH