-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко (жирність не менше 2,5 %)
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-014111-a
Торги не відбулися
174 240.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 871.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 871.20 UAH
Номер:
df6daa7a506a4d9e9c9e251ee8656507
Внутрішній номер закупівлі:
16656386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-014111-a
Замовник:
ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205042
-
Адреса:
30070, Україна, Хмельницька область, село Улашанівка, вулиця Перемоги, будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Черниш +380985090828 osvitaslavbuh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 240.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 16:19 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 16:19 - 27.01.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 240.00 Молоко (жирність не менше 2,5 %)