• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Молоко (жирність не менше 2,5 %)

Оголошено тендер

174 240.00 UAH
Номер: abc96c178b1e45aa9193b84774697383
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-19-004306-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 174 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молоко (жирність не менше 2,5 %)
Примітки: протокол № 17 від 18.01.2023 р
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.01.2023 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
молоко жирність не менше 2,5 %
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 4840 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума174 240.00 UAH