-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2023-01-18-003866-a
Завершена
282 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 692.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 692.00 UAH
Номер:
866d5af4c588425aba7edbbf87e2f26a
Внутрішній номер закупівлі:
16630284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-18-003866-a
Замовник:
Нижньовербізька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354083
-
Адреса:
78218, Україна, Івано-Франківська область, село Нижній Вербіж, вулиця Довбуша будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мокринчук Ольга Ігорівна 380976637587 mokrynchuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2023 11:04 - 23.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2023 11:04 - 26.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.01.2023 00:03 - 26.01.2023 15:43
Період завантаження договору:
01.02.2023 00:00 - 11.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 000.00 Бензин та дизельне паливо