• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Оголошено тендер

282 000.00 UAH
Номер: 8c9956478f514b18b5af67ce10193ef6
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-18-002060-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Нижньовербізька сільська рада
Замовник: Нижньовербізька сільська рада
Очікувана вартість: 282 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин та дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.01.2023 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума282 000.00 UAH