• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер: 6b55af52153f41d48e446acf9ba58f83
Внутрішній номер закупівлі: 16623510
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-17-012406-a   
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Олексій Шост +380472639470 dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.01.2023 16:15 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2023 16:15 - 25.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 25.01.2023 00:02 - 26.01.2023 08:49
Період завантаження договору: 01.02.2023 00:00 - 11.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості