• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 31d2c70ec08c42c08beef046c75959f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-17-004019-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 18008, місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Джерело фінансування - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. ЗАКУПІВЛЯ ПРОВОДИТЬСЯ НА ОЧІКУВАНУ ВАРТІСТЬ НА 2023 Р.!!!
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.01.2023 15:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума450 000.00 UAH