• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розподіл електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії – 65310000-9 Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178

Завершена

162 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 154d2cf8fef840c48fa33c052f9ad165
Внутрішній номер закупівлі: 16622358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-17-011306-a   
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Контактна особа: Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 162 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподіл електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії – 65310000-9
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Прикарпаттяобленерго"
Ціна пропозиції 162 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2023 15:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 49c0b4b09c9545f7bb58d04522ccfac9
Ідентифікатор договору: UA-2023-01-17-011306-a-b1
Постачальник: АТ "Прикарпаттяобленерго"
Номер договору: 290135
Сума договору: 162 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 135 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.01.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання: 16.01.2023 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
протокол 17.PDF
PDF
дог 290135.PDF
pdf
Геріатричний пансіонат (1).pdf
p7s
sign.p7s