• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розподіл електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії – 65310000-9 Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 3 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178

162 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 49c0b4b09c9545f7bb58d04522ccfac9
Ідентифікатор договору: UA-2023-01-17-011306-a-b1
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Постачальник: АТ "Прикарпаттяобленерго"
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Номер договору: 290135
Дата підписання: 16.01.2023 00:00
Період дії договору: 16.01.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору: 162 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 000.00 UAH)
Оплачено: 162 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розподіл електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії – 65310000-9
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Медична, 4 На карті