-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сметана, йогурт, йогурт білий, кефір
Тендер Prozorro UA-2023-01-17-009497-a
Завершена
164 336.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 821.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 821.68 UAH
Номер:
4101c09c09474a3c8b04e20415ee4a88
Внутрішній номер закупівлі:
16620575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-17-009497-a
Замовник:
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370254
-
Адреса:
81473, Україна, Львівська область, село Ралівка, вул. Івана Франка,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісний Іван Васильович +380972185480 ralivkarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 336.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2023 14:39 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2023 14:39 - 25.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2023 00:00 - 25.01.2023 11:13
Період завантаження договору:
31.01.2023 00:00 - 10.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 336.40 Сметана, йогурт, йогурт білий, кефір