-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сметана, йогурт, йогурт білий, кефір
Оголошено тендер
164 336.40
UAH
Номер:
4de351171bd64fdd8b90793dc6e9b60a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-17-002876-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370254
-
Адреса:
81473, Україна, Львівська область, село Ралівка, вул. Івана Франка,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370254
-
Адреса:
81473, Україна, Львівська область, село Ралівка, вул. Івана Франка,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
164 336.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сметана, йогурт, йогурт білий, кефір
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2023 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума164 336.40 UAH