-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Послуги з організації шкільного харчування" ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2023-01-17-008503-a
Завершена
1 934 125.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 670.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 670.63 UAH
Номер:
7a4552379bc04229b19a33b70a7b76ad
Внутрішній номер закупівлі:
16619550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-17-008503-a
Замовник:
Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834339
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Наукова, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Анастасія Михайлівна +380322638363 liceum46lmr@ukr.net https://www.school46.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 934 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.01.2023 14:02 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2023 14:02 - 25.01.2023 09:00
Аукціон:
25.01.2023 09:00 - 25.01.2023 09:00
Період кваліфікації:
25.01.2023 09:00 - 27.01.2023 14:57
Період завантаження договору:
02.02.2023 00:00 - 12.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 934 125.00 "Послуги з організації шкільного харчування" ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень