• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Послуги з організації шкільного харчування" ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

1 934 125.00 UAH
Номер: 6a0d452e720841ec9ee57b299b5e2681
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-17-002281-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
Замовник: Ліцей № 46 ім. В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради
Очікувана вартість: 1 934 125.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Послуги з організації шкільного харчування" ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.01.2023 12:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
"Послуги з організації шкільного харчування" ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 934 125.00 UAH