-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Тендер Prozorro UA-2023-01-17-001684-a
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
c80df199a7ed4b439bd70b7547b2d84d
Внутрішній номер закупівлі:
16612733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-17-001684-a
Замовник:
КНП "Глеюватський ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44589333
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с.Глеюватка, вул. Кірова Олександра, буд. 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рощина Олена Миколаївна +380674561380 vikkii@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2023 09:45 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2023 09:45 - 25.01.2023 07:30
Період кваліфікації:
25.01.2023 07:32 - 30.01.2023 08:37
Період завантаження договору:
05.02.2023 00:00 - 15.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)