-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
00437ecc5bdb4ed2b07e8d5fa570b53e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-16-003704-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Глеюватський ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44589333
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с.Глеюватка, вул. Кірова Олександра, буд. 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Глеюватський ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44589333
-
Адреса:
53001, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с.Глеюватка, вул. Кірова Олександра, буд. 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Примітки:
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.01.2023 15:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
Кількість
4800 літр
Період постачання
до 29.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH