-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2023-01-16-013273-a
Торги не відбулися
149 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 747.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 747.50 UAH
Номер:
2889e1eb6f6b4e0fabeb3372462308ec
Внутрішній номер закупівлі:
16609873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-16-013273-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420942
-
Адреса:
80431, Україна, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА , будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токар Лілія Ярославівна 0965193780 ZAKUPIVLI.OSVITA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2023 17:33 - 21.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2023 17:33 - 24.01.2023 19:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 500.00 Лот 1. Яйця курячі