• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

149 500.00 UAH
Номер: 5c8bd6b2b0c744208ab37a399e54fe4f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-16-004726-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 149 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 16.01.2023 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється на розрахунковий рахунок постачальника
Сума149 500.00 UAH