-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2023-01-14-000279-a
Закупівля проводиться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
126 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 261.40 UAH
мін. крок: 1% або 1 261.40 UAH
Номер:
d3efbf0687904d5db2c695c936da50b2
Внутрішній номер закупівлі:
16595490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-14-000279-a
Замовник:
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508060
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Рекордна,9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ванюк Наталія Іванівна +380612260263 zp.gssp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2023 14:47 - 20.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2023 14:47 - 23.01.2023 14:52
Період кваліфікації:
23.01.2023 14:55 - 25.01.2023 11:38
Період завантаження договору:
31.01.2023 00:00 - 10.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 140.00 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби