• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Оголошено тендер

126 140.00 UAH
Номер: e87307a8e42a408c8ce48f8a11c076a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-14-000098-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Замовник: Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Очікувана вартість: 126 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.01.2023 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума126 140.00 UAH