• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі) 03142500-3 Яйця

Торги не відбулися

260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: f1764cfe9b004a8c867c66effd340993
Внутрішній номер закупівлі: 16592945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-13-007015-a   
Замовник: Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
Контактна особа: Маюра Євгенія Олександрівна +380535331107 zinkiv.rvo63@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.01.2023 15:06 - 18.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2023 15:06 - 21.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Яйця курячі