-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
d702005857054a648dbc4be6a8d55f7b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-13-003918-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021166
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44021166
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця курячі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2023 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Яйця курячі
Кількість
40000 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 000.00 UAH