-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-000585-b
Завершена
697 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 490.00 UAH
Номер:
a60b038f6d9d42058dac55f4efe418ce
Внутрішній номер закупівлі:
1659102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-000585-b
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Деканська Юлія Анатоліївна +380615327741 DUSSH92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
697 896.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 490.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 17:58 - 10.01.2018 18:05
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 17:58 - 20.01.2018 18:05
Аукціон:
22.01.2018 12:17 - 22.01.2018 12:38
Період кваліфікації:
22.01.2018 12:38 - 26.01.2018 15:23
Період завантаження договору:
22.01.2018 12:38 - 11.02.2018 12:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з футболу
Кількість
79 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з волейболу
Кількість
347 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з вільної боротьби
Кількість
988 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з боксу
Кількість
741 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з важкої атлетики та пауерліфтингу
Кількість
1846 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд (басейну) для занять з плавання
Кількість
588 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Оскарження: 22.01.2018 12:38 - 06.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Оскарження: 22.01.2018 12:38 - 06.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
682 136.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
682 136.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2018 15:23
Документи
59
Скарги
0
ФОП Межуєва Марина Леонідівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2962913068
-
Контактна особа:
Межуєв Геннадій Олексійович +380615341941 gennady@kotengym.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Горбенка, будинок 26, кв.24
Початкова пропозиція
688 957.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 957.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
9015d34384874607b62f82c479a542cc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000585-b-a1
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Номер договору:
07/02-18
Сума договору:
682 136.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2018 00:00 - 30.11.2018 23:59
Дата підписання:
07.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний