-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд
682 136.00
UAH з ПДВ
Номер:
9015d34384874607b62f82c479a542cc
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-05-000585-b-a1
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Номер договору:
07/02-18
Дата підписання:
07.02.2018 00:00
Період дії договору:
07.02.2018 00:00 - 30.11.2018 23:59
Сума договору:
682 136.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 682 136.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з футболу
Кількість
79 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з волейболу
Кількість
347 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з вільної боротьби
Кількість
988 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з боксу
Кількість
741 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд для занять з важкої атлетики та пауерліфтингу
Кількість
1846 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Послуги з використанням спортивних споруд (басейну) для занять з плавання
Кількість
588 година
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті