-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко пастеризоване 900 мл, жирністю 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2023-01-12-010654-a
Завершена
100 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 502.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 502.50 UAH
Номер:
e71a7b1c25154cc39c1d1c062f013902
Внутрішній номер закупівлі:
16585778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-12-010654-a
Замовник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бадічко Юлія Василівна +380667800498 Dzvinochok_chabani@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2023 22:11 - 17.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2023 22:11 - 20.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.01.2023 00:03 - 01.02.2023 18:30
Період завантаження договору:
07.02.2023 00:00 - 17.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 500.00 Молоко пастеризоване 900 мл, жирністю 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки