-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молоко пастеризоване 900 мл, жирністю 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Оголошено тендер
100 500.00
UAH
Номер:
554ccc3a6d1746db8c4955ef6e4fefbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-12-005791-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко пастеризоване 900 мл, жирністю 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2023 22:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко пастеризоване 900 мл, жирністю 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість
3350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 500.00 UAH