-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)
Тендер Prozorro UA-2023-01-12-007968-a
Завершена
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
e07300c9109b442090310b84dd2fc12b
Внутрішній номер закупівлі:
16583094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-12-007968-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21087614
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Шкільна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Жук +380986226681 nadya3001@gmail.com http://klevanzir.cc.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2023 15:43 - 17.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2023 15:43 - 20.01.2023 09:00
Період кваліфікації:
20.01.2023 09:00 - 20.01.2023 14:37
Період завантаження договору:
26.01.2023 00:00 - 05.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 000.00 Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)