-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)
Оголошено тендер
207 000.00
UAH
Номер:
ee52cb70e19f48219297e09ca51b4b0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-12-002644-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21087614
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Шкільна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21087614
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Шкільна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2023 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума207 000.00 UAH