-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-03-001958-a
Завершена
1 942 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 942.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 942.50 UAH
Номер:
d25ec4aa3943469cacd27a129197a5f7
Внутрішній номер закупівлі:
1657359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-03-001958-a
Замовник:
Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 942 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 942.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2018 22:14 - 09.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2018 22:14 - 19.01.2018 00:00
Аукціон:
19.01.2018 11:45 - 19.01.2018 12:06
Період кваліфікації:
19.01.2018 12:06 - 22.01.2018 18:51
Період завантаження договору:
19.01.2018 12:06 - 08.02.2018 12:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
185000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 19.01.2018 12:06 - 02.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 19.01.2018 12:06 - 02.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 933 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 933 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2018 18:51
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Початкова пропозиція
1 942 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 942 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d4ccf75d5024f10847d1de559a7ff22
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-03-001958-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
№ С/136-18
Сума договору:
1 933 250.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.02.2018 11:00
Статус:
Підписаний