• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

1 933 250.00 UAH з ПДВ
Номер: 7d4ccf75d5024f10847d1de559a7ff22
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-03-001958-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: № С/136-18
Дата підписання: 06.02.2018 11:00
Період дії договору: 06.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 933 250.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 933 250.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 185000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, пр-т Миру, буд.130 На карті