-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-005498-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
e1e5cd980aaf49659d701a61fe3bcdf5
Внутрішній номер закупівлі:
16563897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-10-005498-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2023 15:30 - 16.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2023 15:30 - 19.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
19.01.2023 00:02 - 19.01.2023 14:02
Період завантаження договору:
25.01.2023 00:00 - 04.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади