-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
564801e4c7b74bd592d805fc54a4c4ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-10-001744-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.01.2023 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зуби штучні пластмасові в барабанах, 20 гарнітурів. 560шт
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Лак "Альгоплен", 100мл (Algoplen)
Кількість
15 Флакон
Період постачання
(не задано)
Віск базисний - 0,2 "Латевакс" (Latewax) 500гр
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Пластмаса "Латакрил Н" для базисів протезів, яскраво-рожева з прожилками, 300гр порошок, 150мл рідина
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Пластмаса "Латакрил Н" для базисів протезів, прозора, 200гр порошок, 100мл рідина
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Щітка жорстка, 4-х рядна, зуботехнічні шліфувальні
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Пластмаса "Синма М", одноколірна для незнімного протезування, №10,12,16,19,14. 2х40гр, порошок, 40мл рідина
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Порошок полірувальний для пластмаси, 2кг
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Карбодент, пластмаса для пломбування зубів, 50гр порошок, 50мл рідина
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Круг вулканітовий, прорізний 38х0,7; 1мм; 1,2мм; 1,5мм
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Пластмаса "Латакрил S" матеріал поліметакрилатий 80х2 полімерного порошку, 100мл рідини, 50гр ізоляційного лаку
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Фрези твердосплавні по металу для прямого наконечника
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
Супергіпс "Латерок" (Laterock) , допоміжний матеріал для металокерамічних конструкцій, 1кг
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Упін -450, альгенатний відбитковий матеріал
Кількість
25 упаковка
Період постачання
(не задано)
"Сілаксіл" (Silaxil) силіконова відбиткова маса: база - 900мл; корегуюча - 140мл; активатор - 60мл
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
"Зета плюс' (Zeta plus) - силіконова відбиткова маса; база -900гр; корегуюча - 140мл; активатор - 60мл
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Сілаксіл (Silaxil) - база 900мл
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Сілаксіл (Silaxil) - активатор 60мл
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
Дуцерам Кіс (Duceram Kiss) - маса металокерамічна високотемпературна, 20гр
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Бори твердосплавні для розрізання коронок Mani
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Кетак-Цем (Ketac Cem)- склоіномерний цемент для фіксації ортопедичних конструкцій 33гр порошок, 12мл рідина
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Синма M+V лак покривний набір 4Х8гр порошок, 55мл рідина
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
Щітка металічна для прямого наконечника
Кількість
11 штуки
Період постачання
(не задано)
Штифти Довел Пін (Dowel-Pin) 100 шт
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Віск моделювальний для мостовидних протезів, 55гр
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Дріт ортодонтичний , пружний, жорсткий 1,0мм Ліоне(Leone) 10м
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Щітка шліфувально-полірувальна пушок; 85мм
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Круг шліфувальний, абразив ПП 50х8х10 для обробки КХС, 10шт
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Стоматологічні ватні валики 10ммх38мм, 1000шт
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Гутаперчиві штифти (GuttaPercha ) №15-40, 120шт
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
Штифти внутрішньоканальні анкерні стальні, пакетик 10шт одного розміру
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
Штифти скловолоконні J-Este Post (Джен-ест Пост) №2 6шт
Кількість
3 упаковка
Період постачання
(не задано)
Слиновідсмоктувачі стоматологічні зі змінним наконечником (100шт/уп)
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
Дзеркало стоматологічне Ханекрат Економі
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Пінцет стоматологічний Фалькон Меріам
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Зонд стоматологічний зігнутий Latus
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Пульпоекстрактори Barbed broach 25мм (Mani) 12шт/уп
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
Серветки для пацієнта стоматологічні нагрудні 500шт/уп
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Артикуляційний папір Becht, бехті червоно-синя 144 арк, 80мкм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Головки полірувальні Кенда (KENDA) 1шт в асортименті
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Спрей-масло для турбінних та механічних наконечників Latus 320мл
Кількість
5 Флакон
Період постачання
(не задано)
Штифти паперові №15-40 спайдент, мета Absorbent Paper Point 200шт/уп
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Роторна група до турбінного наконечника
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Профайли SOCO SC Assorted №6 25мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
К-Files Mani №15-40 25мм 6шт ручний файл
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Лезо до скальпеля розм. 20 №100 "Волес"
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
Лентуло (Lentulo) каналонаповнювачі №2 25мм (4шт) DENSPLY
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Лентуло (Lentulo) каналонаповнювачі №2 25мм (4шт) Mani
Кількість
15 упаковка
Період постачання
(не задано)
Голки ендодонтичні ENDO-TOP розм. 0,3х25
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Соф-Лекс (SOF-LEX) диски - комплексна система полірування набір 50шт
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Голки стоматологічні ін'єкційні MASTER розмір 0,3х25мм; 0,4х38 100шт
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
Мікробраші (аплікатори) стоматологічні середні 100шт
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора СОХО з кнопковою фіксацією
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Бори діамантові для турбінного наконечника в асортименті Mani
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора (М4)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH