-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК:021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, морква столова, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, лимони)
Тендер Prozorro UA-2023-01-10-004665-a
Завершена
122 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
Номер:
12235b8449744edf981f73d7d4fc4eb2
Внутрішній номер закупівлі:
16563059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-10-004665-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23562676
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, місто, вул. Горбатюка,34 Шепетівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музика Наталія Миколаївна +380981194805 dyuymovochkadnz@gmail.com https://dnz7sh.ucoz.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2023 14:43 - 15.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2023 14:43 - 18.01.2023 15:00
Період кваліфікації:
18.01.2023 15:00 - 19.01.2023 15:15
Період завантаження договору:
25.01.2023 00:00 - 04.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 000.00 Буряк столовий, морква столова, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, лимони