-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК:021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, морква столова, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, лимони)
Оголошено тендер
122 000.00
UAH
Номер:
65cf56f8b17a43c7abc3f9984de621a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-10-001507-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23562676
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, місто, вул. Горбатюка,34 Шепетівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №7 "Дюймовочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23562676
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, місто, вул. Горбатюка,34 Шепетівка
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК:021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (буряк столовий, морква столова, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, лимони)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2023 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Буряк столовий
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Морква столова
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Цибуля ріпчаста
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Капуста білокачанна
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Гарбуз
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Яблука
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Банан
Кількість
120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Лимон
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума122 000.00 UAH