-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хек свіжоморожений
Тендер Prozorro UA-2023-01-09-005225-a
Завершена
174 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 740.00 UAH
Номер:
6657fdfe100244a29aa68a9893265b2c
Внутрішній номер закупівлі:
16557614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-09-005225-a
Замовник:
Бурштинський ліцей №2 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804770
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вулиця Січових Стрільців, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Ірина 380989214698 e-tenderzosh2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2023 16:59 - 14.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2023 16:59 - 17.01.2023 18:00
Аукціон:
17.01.2023 18:01 - 17.01.2023 18:01
Період кваліфікації:
17.01.2023 18:01 - 23.01.2023 14:02
Період завантаження договору:
29.01.2023 00:00 - 08.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 000.00 Хек свіжоморожений