-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек свіжоморожений
Оголошено тендер
174 000.00
UAH
Номер:
ff48973950074148a26e2073aba05886
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-09-002641-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бурштинський ліцей №2 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804770
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вулиця Січових Стрільців, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бурштинський ліцей №2 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804770
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вулиця Січових Стрільців, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хек свіжоморожений
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.01.2023 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума174 000.00 UAH