-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2023-01-09-001098-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
Номер:
aab363f7f95d4785b052c464b0b3ee5f
Внутрішній номер закупівлі:
16553492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-09-001098-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.01.2023 10:43 - 14.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2023 10:43 - 17.01.2023 10:48
Період кваліфікації:
17.01.2023 10:52 - 18.01.2023 09:54
Період завантаження договору:
24.01.2023 00:00 - 03.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації