• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: 6a93646eb47f4f029d84c138a8a23d06
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-04-000361-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Примітки: Річний план закупівель на 2023 рік затверджено рішенням УО РСЦ ГСЦ МВС 04.01.2023, дозвіл ГСЦ МВС від 03.01.2023 № 31/7-148-2023, загальний фонд
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.01.2023 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума170 000.00 UAH