• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Риба морська свіжоморожена для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич

Завершена

874 311.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 371.56 UAH
Номер: 6aacd7c0568a4c64bfd8e767cdd14535
Внутрішній номер закупівлі: 16551617
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-06-004405-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Смисліна +380457924501 smyslina.ok@gmail.com https://slavosvita.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 874 311.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.01.2023 17:12 - 11.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.01.2023 17:12 - 14.01.2023 12:00
Аукціон: 14.01.2023 12:01 - 14.01.2023 12:01
Період кваліфікації: 14.01.2023 12:01 - 17.01.2023 12:52
Період завантаження договору: 23.01.2023 00:00 - 02.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴874 311.00 Риба морська свіжоморожена для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич