-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба морська свіжоморожена для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Оголошено тендер
874 311.00
UAH
Номер:
3ab946374f7044a2a3a6b69dcea7a040
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-06-002298-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568683
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, Бакинський квартал, б.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
874 311.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба морська свіжоморожена для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.01.2023 17:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба морська свіжоморожена для закладів освіти та Центру «Родинний затишок» м. Славутич
Кількість
5829 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума874 311.00 UAH