-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа пшенична «Артек», Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-01-06-002813-a
Завершена
249 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 249.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 249.80 UAH
Номер:
c0020fa165ae4b819e9a84a16d6b8cab
Внутрішній номер закупівлі:
16550031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-06-002813-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднарчук Віталій 380989951261 vitaliybodnarchyk1983@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.01.2023 12:36 - 13.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2023 12:36 - 16.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.01.2023 00:00 - 18.01.2023 11:22
Період завантаження договору:
24.01.2023 00:00 - 03.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 960.00 Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа пшенична «Артек», Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.